Roja Directa Football Matches Online, Live Football Streaming, Live Football Online!
11:30 Podolye - Kremin
11:30 Leixoes U-23 - Academico Viseu U-23
12:00 Zaqatala - MOIK
12:00 Karpaty - Viktoriya
12:00 Chaika - Zviahel
12:00 Chaika - Zvyahel
12:00 Os Belenenses - Feirense
12:00 Obolon U19 - Shakhtar Donetsk U19
12:30 Livyi Bereh - Agrobiznes
12:35 Shenzhen Peng City - Cangzhou Mighty Lions
13:00 Imisli - Shamakhi
13:00 Pirin - Etar
13:30 Bristol City - Leicester City
13:30 Kuressaare - Tallinna Kalev
13:30 Gabala - Neftchi
13:45 Cibalia - Zrinski Jurjevac
14:00 Cesky Brod - Ostrov
14:00 Viktoria ML - Slavoj Cesky Krumlov
14:00 Millwall - West Bromwich Albion
14:00 Viktoriya - Karpaty
14:00 Hapoel Ramat Gan - Ironi Tiberias
14:00 Igman Konjic - Sloga Doboj
14:00 Spartanii - Saxan
14:00 Cukaricki - Novi Pazar
15:00 Banik Sous - Mlada-Boleslav B
15:00 Blansko - Start Brno
15:00 Hodonin - Zlinsko
15:00 Sokol Hostoun - Povltavska FA
15:00 Uhersky Brod - Zlin B
15:00 ELKO Holesov - Vsetin
15:00 Lisen B - Velke Mezirici
15:00 Slavoj Polna - Pelhrimov
15:00 Sokol Lanzhot - Zdar nad Sazavou
15:00 Viktorie Prerov - Novy Jicin
15:00 Rogaska - Bravo
15:00 Pacos de Ferreira - Oliveirense
15:00 Jelgava - Metta
15:00 Dnepr Mogilyov - Arsenal Dzerzhinsk
15:30 Arda - Levski Krumovgrad
15:50 Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb
16:00 Slovan Velvary - Teplice B
16:00 Cardiff City - Sunderland
16:00 Huddersfield - Coventry City
16:00 Hull City - Stoke City
16:00 Norwich City - Plymouth Argyle
16:00 Preston - Rotherham Utd
16:00 Queens Park Rangers - Birmingham City
16:00 Sheffield Wednesday - Swansea City
16:00 Southampton - Middlesbrough
16:00 Dila - Saburtalo
16:00 Barnsley - Cambridge Utd
16:00 Derby County - Blackpool
16:00 Exeter City - Charlton Athletic
16:00 Fleetwood Town - Cheltenham Town
16:00 Lincoln City - Leyton Orient
16:00 Peterborough United - Carlisle Utd
16:00 Port Vale - Bristol Rovers
16:00 Reading - Northampton Town
16:00 Shrewsbury Town - Oxford Utd
16:00 Stevenage - Bolton Wanderers
16:00 Wigan Athletic - Burton Albion
16:00 Wycombe - Portsmouth
16:00 Accrington Stanley - Morecambe
16:00 AFC Wimbledon - Harrogate Town
16:00 Barrow - Grimsby Town
16:00 Bradford City - Tranmere Rovers
16:00 Colchester Utd - Newport County
16:00 Crawley Town - Doncaster Rovers
16:00 Forest Green Rovers - Stockport
16:00 Gillingham - Crewe Alexandra
16:00 Milton Keynes - Walsall
16:00 Salford City - Sutton United
16:00 Swindon - Notts County
16:00 Wrexham - Mansfield Town
16:00 Solihull Moors - Barnet
16:00 Kapaz - Qarabag
16:00 Tuzla City - Sarajevo
16:00 Radnik - Vojvodina
16:00 Flora (W) - Ararat Tallinn (W)
16:30 Jiskra Domazlice - Viktoria Plzen B
16:30 Sokol Zivanice - Hradec Kralove B
16:30 Nordsjaelland - AGF
16:30 Voluntari - Hermannstadt
16:30 Gil Vicente - Famalicao
16:30 Cerro Largo - Racing de Montevideo
16:30 Tondela - Vilaverdense
17:00 Hranice - Tatran Bohunice
17:00 Kolkheti - Telavi
17:00 Al-Markhiya - Al-Sadd
17:00 Al-Rayyan - Al-Duhail
17:00 Dynamo Brest - Smorgon
17:30 Dynamo M - Rostov
17:30 Maribor - Radomlje
17:30 Ruzomberok - Dunajska Streda
18:00 Pisek - Dukla Prague B
18:00 Usti nad Labem - Chlumec NC
18:00 Banga - Dziugas
18:00 Dinamo Batumi - Torpedo Kt
18:00 Levski - Slavia Sofia
18:00 Opava - Hanacka Slavia
18:00 Japan U16 (W) - Sweden U16 (W)
18:00 Slaven - Osijek
18:00 Backa Topola - Vozdovac
18:00 Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo
18:10 DSV Leoben - KSV 1919
18:10 Ried - Grazer AK
18:10 St Poelten - Amstetten
18:15 France U16 (W) - Mexico U16 (W)
18:30 Blackburn - Ipswich Town
18:30 Inter (W) - Roma (W)
19:00 Simba SC - Al-Ahly Cairo
19:00 Silkeborg - Fredericia
19:00 Benfica - Chaves
19:00 Guillermo Brown - Talleres Remedios
19:00 Al Wahda - Shabab Al Ahli
19:00 Kalba - Ajman
19:30 Austria Vienna - BW Linz
19:30 Sepsi OSK - CFR Cluj
19:30 Dijon - Nimes
19:30 Al-Shamal - Al-Ahli Doha
19:30 Umm Salal - Muaither
20:00 Beerschot - Genk II
20:00 Brugge II - Dender EH
20:00 De Graafschap - Jong AZ
20:00 Den Bosch - Dordrecht
20:00 Den Haag - Groningen
20:00 Eindhoven - Cambuur
20:00 Emmen - Jong Ajax
20:00 Helmond Sport - Willem II
20:00 NAC Breda - MVV Maastricht
20:00 Telstar - Jong Utrecht
20:00 VVV-Venlo - TOP Oss
20:00 Puskas - MOL Fehervar
20:00 Zeljeznicar - Velez
20:00 Penarol - Nacional M
20:00 Al-Ettifaq - Al Ahli Jeddah
20:00 Al-Ittihad Jeddah - Al-Fayha
20:00 Al-Okhdood - Al-Raed
20:00 Al-Taawoun - Al-Hazem
20:00 Damac - Al-Khaleej
20:15 Domzale - Mura
20:30 Al-Salt - Sahab
20:30 Burgos - Espanyol
20:45 Glentoran - Linfield
20:45 Bray Wanderers - Cobh Ramblers
20:45 Cork City - Athlone Town
20:45 Kerry - Wexford
20:45 Longford Town - UCD
20:45 Treaty United - Finn Harps
20:45 Derry City - Galway United
20:45 Drogheda United - St Patrick`s Athletic
20:45 Shamrock Rovers - Bohemians
20:45 Shelbourne - Dundalk
20:45 Waterford - Sligo Rovers
20:45 Gent - Standard Liege
20:45 Ayr United - Airdrieonians
21:00 Watford - Leeds Utd
21:00 Lille - Lens
21:00 Cadiz - Granada
21:00 Zamora - Angostura
21:00 Paris (W) - Montpellier (W)
21:30 Estrela - Sporting
22:00 Defensa y Justicia - Estudiantes LP
22:00 Tigre - Belgrano
22:00 Club de Lyon - Capo
22:00 Michigan Stars - Irvine Zeta
22:45 Cruz Azul (W) - America (W)
23:00 Dinamo Bucharest - Petrolul
23:00 Alianza Valledupar - Deportes Tolima
23:00 Fluminense (W) - Sao Paolo (W)
23:05 Agropecuario - Quilmes
00:00 Real Santa Cruz - The Strongest
00:00 North Carolina - Hartford Athletic
00:00 Lexington - Greenville
00:00 Orlando Pride (W) - Chicago Red Stars (W)
00:00 Queretaro (W) - Necaxa (W)
00:30 Huracan - River Plate
00:30 Cobresal - Palestino
01:00 Cusco - Union Comercio
01:00 Celaya - Tlaxcala
01:00 Macara - Barcelona SC
01:30 Atletico Junior - La Equidad
01:30 Corinthians (W) - Inter-RS (W)
02:00 Puebla - UANL
02:06 Leon (W) - Mazatlan (W)
03:00 Green Gully - North Geelong
03:00 Launceston City - South Hobart
03:00 Uni Hill Eagles - Casey Comets
03:00 America - Atletico de San Luis
03:00 Central Valley Fuego - Forward Madison
03:00 San Diego Wave (W) - OL Reign (W)
04:00 Mazatlan - Tijuana
04:00 Wellington Phoenix (W) - Western Sydney (W)
04:30 Launceston United - Kingborough
04:30 Ulverstone - Clarence Zebras
05:00 Northcote City - Keilor Park
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
05:00 Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi
05:00 Osaka - Imabari
05:00 Sagamihara - Kamatamare Sanuki
05:00 Seoul Jungnang - Chungju Citizen
05:00 Ehime (W) - Speranza (W)
05:00 Harima Albion (W) - Orca Kamogawa (W)
05:00 Shizuoka SSU (W) - NGU Loveledge Nagoya (W)